У Тараканівській громаді відкрилася "Соціальна кімната"

Дата: 09.11.2021 15:04

Відділом соціального захисту населення Тараканівсьої сільської ради започатковано створення «Соціальної кімнати», мета якої допомогти людям, які опинились в скрутних життєвих обставинах.

На території Тараканівської громади є сім’ї, які живуть за межею бідності та потребують нашої з вами підтримки та допомоги.

Усі охочі можуть долучитись до благодійного проєкту та зробити хорошу справу.

Ми приймаємо випрані речі, в "робочому" стані одяг та взуття для будь-якого сезону; посуд; постільна білизна; ковдри; засоби гігієни – усе, що потрібне в господарстві.

“Соціальна кімната” знаходиться в приміщенні Будинку культури Тараканівської сільської ради (вул. Львівська, 115). Вона завжди відкрита для милосердя.

Громадяни, які потребують допомоги мають змогу залишити заявку про потребу у допомозі у відділі соціального захисту населення Тараканівської сільської ради або  повідомити за допомогою телефонного зв’язку (098 76 67 200) чи електронної пошти tarakaniv.soczahust@ukr.net

Просимо всіх небайдужих, долучитися до благодійного проєкту та надати допомогу тим, хто її потребує!

Роблячи добрі справи, ми допомагаємо людям поліпшити своє життя, а значить, змінюємо цей світ на краще!