З Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 30.10.2020 11:04

Шановні працівники соціальної сфери!

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників соціальної сфери, які забезпечують реалізацію державної політики у сфері соціального захисту. Це свято тих, хто щодня опікується проблемами людей, їх майбутнім, забезпечує надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у складні життєві обставини. Соціальна робота - це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Щиро дякую вам за сумлінну працю. Переконана, що властивий вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме добробуту громадян та інтересам нашої громади.

Зичу вам міцного здоров'я, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

З повагою,
голова Тараканівської