До уваги населення!

Дата: 20.06.2020 18:24

Фото без опису За даними ДУ “Рівненській обласний лабораторний центр МОЗ України” cтаном на вечір 20.06.2020 р. на території Тараканівської ОТГ лабораторно підтверджено захворювання ще однієї особи, спричиненого коронавірусом, яка проживає в с. Тараканів і знаходиться на самоізоляції. Контактні особи знаходяться також на самоізоляції, за ними організовано медичне спостереження. Населенню села Тараканів рекомендовано максимально обмежити перебування на вулиці, уникати контактів з стороніми особами. Проведено дезінфекцію місць громадського скупчення.

Щодо даної надзвичайної ситуації на території с. Тараканів, відбулося позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дубенського району.

Закликаємо всіх горомадян максимально дотримуватися всіх карантинних обмежень та рекомендацій МОЗ.

Будьте здорові!